Zobu balināšana

Kas ir zobu balināšana?

Ja pacienta zobi laika gaitā zaudējuši dabīgo baltumu un kļuvuši dzeltenīgi vai tumši (piemēram, smēķēšanas vai kafijas iedarbībā), viena no efektīvākajām metodēm zobu estētiskuma uzlabošanai ir zobu balināšana. Tā ir zobārstniecības procedūra, kuras laikā ar speciāla balinoša gela palīdzību tiek sašķelts tumšais zobu pigments, rezultātā zobu emaljas tonis kļūst ievērojami gaišāks. Zobu balināšanas procedūru pacients pēc izvēles var veikt mājas apstākļos, izmantojot speciālas balināšanas kapes, vai arī vienas vizītes laikā zobārsta kabinetā, kur pacienta zobus balina, izmantojot zobu fotobalināšanas metodi.

Procedūras norise:

  • Zobārsts veic pacienta smaganu izolāciju, lai gēls nenonāktu saskarē ar tām.
  • Uz pacienta zobiem uzklāj balinošu gelu un zobus gaismo ar helio lampu.
  • Atkarībā no zobu emaljas toņa un vēlamā rezultāta (cik stipri pacients vēlas balināt zobus) balinošo gelu procedūras laikā var uzklāt vairākas reizes.
  • Tā kā zobu fotobalināšanas laikā iedarbībai tiek pakļauts zobu emaljas aizsargslānis (pelīkula), procedūras noslēgumā pacienta zobus apstrādā ar speciālu preparātu, kas fluorizē zobus un mazina to jūtīgumu.
  • Pēc zobu fotobalināšanas procedūras pacientam vismaz divas nedēļas jālieto zobu pasta un skalojamais līdzeklis jūtīgiem zobiem, lai stiprinātu zobu emaljas aizsargslāni un mazinātu zobu jūtīgumu.

Samadanta zobārstniecības pakalpojumu cenrādis

Higiēnista konsultācija pirms balināšanas ~ 20 minūtes (balināšanas procedūras cena tiek samazināta par šo summu ja pacients nāk uz balināšanas procedūru) 25.00 €
Balināšanas kape 85.00 €

Atsevišķos gadījumos cena tiek noteikta individuāli.

*Darba vietas sagatavošana katram apmeklējumam 5.00 €

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu vislabāko pieredzi mūsu mājas lapā. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnēm. Uzzini vairāk