Terapija

Zobu terapija stomatoloģijas klīnikā Samadanta

Terapija ir kariesa un erozijas skarto zobu, kā arī traumatisku bojājumu un to komplikāciju ārstēšana.

Procedūras apraksts

Vispirms, ja nepieciešams, tiek veikta zoba anestēzija, lai izvairītos no sāpēm.

Ar rotējošu instrumentu, kura galā iestiprināts urbis, mehāniski izņem bojātos audus. Sākumā izmanto ātrgaitas rotējošu instrumentu jeb turbīnu, ar kuras palīdzību noņem bojāto emalju. Nākamais slānis dentīns ir mīkstāks par emalju, tāpēc bojātos audus turpina izņemt saudzīgākā veidā, lietojot lēnas gaitas rotējošu instrumentu – mikromotoru. Ar šī urbja palīdzību atlikušo bojājumu izņem līdz veselajiem audiem, lai varētu ievietot plombu un nākotnē nerastos jauns bojājums.

Pie dziļākiem bojājumiem lieto papildus oderi, kas aizsargā zoba pulpu no termiskiem un ķīmiskiem bojājumiem. Plombas sasaisti ar zobu nodrošina līmviela (adhezīvs), ko ieklāj zoba dobumā un apstrādā ar speciālu stomatoloģisko polimerizācijas lampu. Tad dobumu aizpilda ar plombējamo materiālu, sacietinot to ar polimerizācijas lampu. Noslēgumā plombu pieslīpē atbilstoši sakodienam un pulē.

Samadanta zobārstniecības pakalpojumu cenrādis

Pagaidu plombe 45.00 €
Bioloģiski aktīvā pagaidu plombe 55.00 €
Stikla jonomēra plombe 50.00 €
Kompozīta plombe 80.00 €
Pilnā zoba kroņa atjaunošana 95.00 €
Stiklašķiedra tapa 45.00 €
Estētiskā zobu atjaunošana 145.00 €

Atsevišķos gadījumos cena tiek noteikta individuāli.

*Darba vietas sagatavošana katram apmeklējumam 5.00 €

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu vislabāko pieredzi mūsu mājas lapā. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnēm. Uzzini vairāk