Zobu kapes

Nakts kape

Mēs piedāvājam izgatavot īpaši individuāli pielāgotas nakts kapes. Visi cilvēki miegā nekontrolēti kustina žokļus. Stresa periodos daudzi zobus griež. Zobu griešana miegā jeb bruksisms ir izplatīta parādība, kuru izraisa nekontrolēta muskuļu sasprindzināšanās. Cilvēks cieši sakož zobus un apakšžokļa zobus rīvē gar augšžokļa zobiem. Tieši šīs berzes un slodzes rezultātā veidojas dažādi zobu virsmas bojājumi, piemēram, plaisas zobos, zobu audu nodilums, zobu un protēžu lūzumi. Arī locītavu, muskuļu, zobu un galvas sāpes var būt saistītas ar bruksismu. Zobu griešana var sagādāt problēmas ne tikai pašam cilvēkam, bet arī viņa ģimenei, jo zobu griešana miegā var būt skaļa. Šajos gadījumos zobu kapes ir vienīgais risinājums, lai pasargātu zobus un samazinātu slodzi uz muskuļiem un žokļa locītavām.

Individuāli izgatavotās kapes salīdzinājumā ar aptiekās nopērkamajām standarta kapēm ir efektīvākas. Individuālās atbilst žokļa unikālajiem parametriem, līdz ar to vienmērīgāk sadala slodzi un ideāli pieguļ zobiem. Nakts kapi izgatavo no mīksta, caurspīdīga antialerģiska biopolimēra. Sākumā gulēšana ar kapi mutē var radīt nelielu diskomfortu, bet parasti pacienti ātri pierod un pēc dažām naktīm to vairs nejūt. No rīta nakts kape ir jāizņem, jānomazgā ar zobu birsti un ziepēm, un jānoskalo ar tīru ūdeni. Sausu nakts kapi ieteicams glabāt aptiekā iegādājamā specializētā konteinerī.

Zobu balināšanas kape

Piedāvājam izgatavot arī zobu balināšanas kapes, kuras var izmantot mājas apstākļos. Vizītes laikā noņem pacienta zobu nospiedumus. Pēc tam zobu tehniķis laboratorijā izgatavo balināšanas kapi. Ārsts nodod kapi pacientam kopā ar atļauju iegādāties aptiekā balināšanas gelu. Pacients iespiež balināšanas līdzekli kapē un kapi ievieto mutē. Ar kapi ieteicams gulēt ap 8 stundām. Procedūru atkārto līdz 10 reizēm. Šādā veidā mājas apstākļos ir iespējams iegūt par dažiem toņiem gaišākus zobus.

Sporta kape

Izgatavojam arī sporta kapes, kas domātas zobu pasargāšanai no iespējamiem bojājumiem un žokļu traumu riska samazināšanai sportisku aktivitāšu laikā. Sporta kapes ir biezas, tās izgatavo no gumijai līdzīga materiāla. Sporta kapes (boksera šinas) izgatavošanai nepieciešami 2 apmeklējumi. Pirmajā reizē ārsts noņem augšžokļa nospiedumu, otrajā – kape tiek nodota klientam. Piedāvājam zobu kapes dažādās krāsās. Boksera šinas lietošana īpaši aktuāla hokejistiem, basketbolistiem un bokseriem.

Samadanta zobārstniecības pakalpojumu cenrādis

Nakts kape 110.00 €
Balināšanas kape 95.00 €
Aizsargšina sportistiem 95.00 €
Retenzijas kape 110.00 €

Atsevišķos gadījumos cena tiek noteikta individuāli.

*Darba vietas sagatavošana katram apmeklējumam 5.00 €

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu vislabāko pieredzi mūsu mājas lapā. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnēm. Uzzini vairāk