3D rentgens

Kā notiek izmeklējums?

Attēls tiek iegūts speciāli aprīkotos rentgena kabinetos ar augstas precizitātes vadošo pasaules ražotāju iekārtām. Speciāla datorprogramma augstas izšķirtspējas trīsdimensiju attēlu izveido 1‒2 minūšu laikā. Ārstam ir iespēja izmeklējamo vietu aplūkot sīkāk dažādos veidos: kā panorāmas attēlu, kur redzami uzreiz abi žokļi, visi zobi, daļa sinusu un abas apakšžokļa locītavas; trīsdimensionālu grozāmu attēlu, kas ļauj izmeklējamo vietu aplūkot no visām pusēm; kā slāņos sadalītu attēlu – katru slāni aplūkot atsevišķi vai slāņus skatīties secīgi, veidojot attēlu līdzīgi kā „time lapse” tehnoloģijā, kur kopējais videoklips sastāv no daudziem atsevišķiem momentuzņēmumiem, tas ļauj izmeklējamo vietu aplūkot no iekšpuses, tāpat ir iespēja slāņus veidot ar nepieciešamo intervālu (līdz 0,125‒0,3 mm).

 

Samadanta 3D rentgena priekšrocības:

  1. Ērtums. Zobārstniecības klīnikas Samadanta telpas aprīkotas ar visu nepieciešamo un ierīkots vienots datu tīkls. Ārstam ir iespēja datus, datortomogrāfijas un rentgena attēlus aplūkot uzreiz pēc to izpildes monitora ekrānā savā kabinetā.
  2. Drošums. Mūsdienu digitālā tehnika rada minimālu apstarojuma devu, kas salīdzināma ar fona radiācijas devām, kādas mēs saņemam ikdienā, piemēram, pastaigājoties pa granīta krastmalu vai lidojot ar pasažieru lidmašīnu.
  3. Kvalitātes garantija. Klīnikā Samadanta uzstādītās digitālās datortomogrāfijas un rentgena iekārtas automātiski pielāgo un apstrādā attēlu, kas ļauj precīzāk noteikt problēmu.
  4. Īss attēla gaidīšanas laiks – aptuveni 15 minūtes.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu vislabāko pieredzi mūsu mājas lapā. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnēm. Uzzini vairāk